Venkovní nábytek z umělého ratanu na zahradu

Nejnovějším trendem v oblasti zahradního nábytku je ratan. Ten umělý navíc zajistí větší praktičnost a snadnější údržbu. Dokonalé propletení umělého ratanového vlákna zajistí, že vlákna nebudou praskat ani se zatrhávat za oblečení a potahy na nábytku. Vlákna jsou napletena na kovovou konstrukci, a to zajišťuje odolnost nábytku. Umělý ratan má navíc výhodu v tom, že je odolný vůči UV záření, takže na slunci nebude ztrácet barvy. Není tedy třeba chránit nábytek před sluncem a ani před deštěm. Nedoporučuje se však nechávat nábytek dlouhodobě na silném dešti a větru. K ošetření nábytku není potřeba žádných speciálních olejů ani barev. K očištění zcela postačí obyčejná voda a houbička. 

Na výběr je opravdu velké množství různých kombinací. Sestavy se skládají z pohovek, velkého množství druhů křesílek, různých stolků a taburetů. Kromě toho lze zakoupit také úložné prostory, které slouží k ukládání dek a podobných pokrývek nábytku. Tyto pokrývky a potahy lze různě kombinovat a vybírat z různých materiálů.

Nábytek je velmi lehký a lehce skladovatelný. Pokud ho chcete uschovat, většina kusů je vyrobena tak, aby do sebe zapadala. 

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani zboží.

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 

Mohlo by Vás zajímat

 
© Zahradní nábytek z umělého ratanu