Pokud uvažujete o zahradním nábytku nebo jen příjemném posezení na doma, umělý ratanový nábytek je to co hledáte. Umělý ratan je v současnosti hitem a novinkou na trhu. Imituje dokonale přírodní ratan s rozdílem, že má velmi dlouhou životnost. Jedná se o speciálně vytvořené vlákno z odolného polyetylenového materiálu. Velmi oblíbený je umělý ratan u majitelů hotelů, restaurací či lázeňských letovisk.
 

Hlavní výhody umělého ratanu

Jak již bylo uvedeno, umělý ratan je mnohem odolnější než ten přirozený. Jeho imitace zaručuje téměr nerozeznání od originální přírodního ratanu. Jeho kostra je tvořena pevným antikorozním kovem. Lze omývat různými čistícími prostředky bez obav před poškozením. Díky použitým materiálům je umělý ratan levnější než ten přírodní. Ratanový nábytek  zajistí pohodlné sezení, což je samozřejmostí, i bez podušek. Nesmíme zapomenou ani na mnohem lepší odolnost proti povětrnostním vlivům a celkovým venkovním podmínkám. Nejvíce zajisté oceníte snadnou údržbu.

Vybíráme umělý ratan z naší nabídky

Z naší nabídky ratanového nábytku můžete vybírat například dle barevného zpracování jednotlivých sad nábytku. Například ratanový nábytek z řady TAMARA je tvořen vlákny, která mají podstatně tmavší odstín než v kategorie STELLA. Styl proplétání je zde podobný, ale design křesel z umělého ratanu se liší. Změny zahrnuje i design stolků. Do třetice nabízíme sady NELLA, které mají odsín nejsvětlejší. Desing a způsob propletení jednotlivých umělých prutů se také liší. Výsledný výběr vám může usnadnit nákup našich sad, které jsou tvořeny určitým počtem křesel a stolků. 

Spolupracujeme s tesařstvím Grecula a doporučujeme také přístroje pro bary a restaurace. Doporučujeme také houpací křesla.
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 

Mohlo by Vás zajímat

 
© Zahradní nábytek z umělého ratanu