VYPRODÁNO

Umělý ratan
v sadě nábytku STELLA nabízí světlé provedení ve stejném odstínu jako sada ZORA S v porovnání s tmavou barvou kolekce TAMARA a ZORA T. Nábytek je díky vysoce odolnému umělému ratanu vhodný i do venkovních podmínek, na zahrady a terasy . Světlejší provedení sady STELLA má blíže k barevné imitaci přírodního ratanového nábytku. Nábytek je ručně vyplétaný,má nadčasový, oblý, velmi pohodlný tvar bez ostrých hran. Ratanový nábytek STELLA je kompletně zpevněný výpletem ze speciálních odolných polyratanových vláken kulatého průřezu, který je mnohem trvanlivější než běžně používaný levnější výplet z plochých vláken. Odlolnost a trvanlivost našeho ratanového nábytku mohou potvrdit také spokojení majitelé a zákazníci restauračních zařízení a lázeňských objektů(viz realizace).
 
 Náš zahradní nábytek je koncipován pro maximální pohodlí. Ocení to uživatelé i větších a rozložitých postav. Zejména nábytek Stella je navržena pro maximální pohodlí uživatelů větších postav.
   Objednat lze celou sadu dle naší nabídky, nebo si svoji sadu můžete sami sestavit. Kombinovat můžete sady STELLA a ZORA S, které jsou ve stejném barevném odstínu.
     Křesla i sofa jsou široká se stylovým výpletem, který zaručuje nejen pohodlné sezení, ale i velmi praktickou umyvatelnost. Výhodou je i stohování až šesti křesel do sebe k úspoře prostor při uskladnění.
   Sofa STELLA z umělého ratanu může posloužit i samostatně jako zahradní lavička.
   Ratanový stůl STELLA má rozměry 120x80x63cm a svoji velikostí poslouží 6-8 stolujícím. Plocha stolu se snadno udržuje, je vyrobena z odolného tvrzeného skla.

TIP: Pokud pořádáte často větší "párty" nebo si hodláte vytvořit další, třeba intimnější zákoutí ve vaší zahradě, můžete si pořídit ve stejném barevném odstínu i kulatý stůl(průměr 82cm, výška 75cm)z umělého ratanu ZORA S a 2 až 4 křesla sady STELLA.

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani zboží.

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 

Mohlo by Vás zajímat

 
© Zahradní nábytek z umělého ratanu